Abdullah Çiftçi: Türkiye'nin önü ummadığı şekilde açık ama...

'Portal Konuları' forumunda admin tarafından 24 Oca 2018 tarihinde açılan konu

By admin on 24 Oca 2018 02:56
  1. admin

admin Administrator Site Yetkilisi

abdullah çiftçi.jpg Stratejist Abdullah Çiftçi, "Türkiye'nin önü ummadığı kadar açık ama bunun için FETÖ ve yabancı unsurları tam anlamıyla temizlemek bu noktada çok önemli." dedi.
    Kanal A'da yayınlanan ve moderatörlüğünü Mehmet Toprak'ın yaptığı A Politik programına katılan Stratejist Abdullah Çiftçi, yürütülen küresel projeleri ve Türkiye'nin önümüzdeki süreçteki pozisyonuyla ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.
    İşte Stratejist Abdullah Çiftçi'nin değerlendirmelerinden önemli satırbaşları;

DEVLET SAYISINI BİN'E ÇIKARMAK İSTİYORLAR

21. yüzyılda devlet sayısını 1000'e çıkarmak istiyorlar. Tek dünya devletine gitmek istiyorlar. Silikon Vadisi bu işin beyni. Çin bu işin uygulama alanı. Yeni küreselleşmenin atölyesi Çin'dir.

Mega şehirler, herkesi internetten yönetebilecek şehirler istiyorlar. Bu öngörü değildir. Bu bir plandır. Herkesi toplamak istiyorlar. Bu işin merkezi de Google'dır. Projelerin üretildiği merkezlerden biridir.

KÜRESEL PROJELER ADIM ADIM İLERLİYOR

Silikon Vadisi'nin yatırımcıları kim? Trump geldi Putin geldi diyorlar ama değişen bir şey yok. Proje yürüyor. Trump'ın da Putin'in de Türkiye'nin de bu projeye karşı koyacak bir projesi yok. Küresel projeler dünyada adım adım gidiyor.

Bunların inancı insanın tanrı olduğunu iddia ediyorlar. Bunun içinde bu yüzyılda bilim ve teknolojiyi dini amaçlı kullanıyorlar. Bunlar bu işin sonunda insana çip takacaklar. Batıda sosyete partileri düzenliyorlar "çip tak daha ileri insan ol" şeklinde.

CİNSİYET TEORİSİ İLE NE YAPILMAK İSTENİYOR?

Bu yüzyılda devletlerin kendi hükümetleri var bir de Fransız Devrimi'nden sonra dünyada biz toplumu yönetime katıyoruz palavrasıyla STK'lar devletleri yönetiyorlar. İstihbarat ağı oluşturdular. Uluslarası STK stratejisini çizenler bu istihbaratçılar. İsviçre'ye bakalım. Dünyanın en önemli STK'larının merkezidir. Orada tamamen organizasyon yapıyorlar. Birleşmiş Milletlerden karar alıyorlar. Karar alınacak projeyi kim hazırlıyor? Onun altında vakıflar ve üniversiteler devreye giriyor!

Cinsiyet teorisi diyor Birleşmiş Milletler... Türkiye'de de yedi okulda pilot olarak uygulanıyor. Türkiye'de bunu kadın erkek eşitliği zannediyor. Bu iki erkek evlenirse ailedir, iki kadın evlenirse ailedir şeklinde aile kavramını değiştiriyor. Ukrayna'da 3 anneli bir babalı çocuk dünyaya geldi. Embriyoda DNA'ya müdahale ediyorlar. Meksika'da da 2 anneli bir babalı çocuk dünyaya geldi. Hakikat ile savaşıyorlar.

Bu insan fıtratını ailenin fıtratını değiştirme projesi. 2015 yılında ABD'deki Yahoo, Google, Instagram, Facebook gibi tüm şeyler fonlarını eşcinsel derneklere ayırdılar. Türkiye'de de Soros'un eşcinsel derneklere ayırdığı ciddi bir bütçe var!

TÜRKİYE'NİN ÖNÜ UMMADIĞI ŞEKİLDE AÇIK

Türkiye eğer FETÖ'yü tam anlamıyla temizlerse yeni bir anayasa ile kendi içinde bir uzlaşma sağlayabilirse ummadığı şekilde önü açık. Şuan ki savaşların nedenleri Avrupa'nın enerji güvenliği. ABD diyor ki ben Rusya ile burayı entegre ettirmek diyor. Rusya, Türkiye, Alman ilişkisi gelişebilir.

Şuan mevcut ittifaklar ve düşmanlıklar her an değişebilir.Türkiye, Türkiye'nin bulunduğu konumda Türk olarak Selamün Aleyküm diyerek Doğu Türkistan'a kadar gidebilir Tanzanya'ya kadar da gidebilir.

Türkiye, Osmanlı Coğrafyası'nda ve Türk dünyasında yeni strateji geliştirebilir. Biz İpek Yolu projesinin ortasındayız, enerji güzergahının ortasındayız, Doğu ile Batı arasında tam ortadayız. Türkiye'nin şuan İslam Dünyasında yapmış olduğu çalışmalar var gözle şuan görünmüyor. Türkiye'nin sıkıntılı günleri var ama önünü çok açık görüyorum. FETÖ ve yabancı unsurları bu noktada temizlemek çok önemli.

Son düzenleme: 8 Tem 2018

Yorumlar

'Portal Konuları' forumunda admin tarafından 24 Oca 2018 tarihinde açılan konu