TURKNET Kotasız Taahhütsüz Sınırsız İnternet Aboneliği Başlattı

'Portal Konuları' forumunda admin tarafından 25 Şub 2018 tarihinde açılan konu

By admin on 25 Şub 2018 19:27
 1. admin

  admin Administrator Site Yetkilisi

  [​IMG]
  Merhaba,
  TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 59.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
  Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

  Evet arkadaşlar az önce gelen mail ile kotayı tamamen kaldırdıklarını öğrenmiş bulunmaktayım, önceden 150 gb 3 aydırda 250 gb olan adil kullanım kotası artık limitsiniz kota mota kalmadı, 100 mbit hızla da ne gidiyor bee. Hattınız ne kadar hızı kaldırıyorsa o kadar da bağlantı hızı veriyor. Bunu aşırı derecede hoşnut olduğum için sizlere de bildirmek istedim. 30 gb 50 gb filan verenlere aldanıp taahhüt filan verip kazıklanmayın Türk.net bu işi bitirdiiii helal..

  Üçkağıtçı ara firmalar yok, tv reklamı yok, reklamlarda oynattıkları soytarıların masrafını müşteriye iteleme yok, iş yeri masrafı yok gerçek hizmet var yıllardır kullanmadığımız telefondan 20 lira alan telekoma kapak olsun
  Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

  Taahhüt Sayar: http://www.turk.net/taahhut-sayar/index.aspx?PromoCode=FAJ77BD44KBK

  Ne yapman gerekiyor?

  Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

  Davet kodu: FAJ77BD44KBK

  Bağlantı Linki : https://turk.net/p/FAJ77BD44KBK

  Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

  Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.
   
  Son düzenleme: 26 Şub 2018

Yorumlar

'Portal Konuları' forumunda admin tarafından 25 Şub 2018 tarihinde açılan konu